Materace 180x200

Każdy dzień jest inny i wszystkie są pełen wyzwań. Jesteśmy podawani nieustannemu stresowi. Praca, dom, codzienna odpowiedzialność – to wszystko zostawia ślad w naszej psychice. Dlatego tak ważne jest, aby wieczorem pozwolić sobie na rozpieszczający nasze ciało i zmysły odpoczynek połączony z głębokim relaksem.
Łóżko stanowi to miejsce, w którym znajdziemy ukojenie. Spokojny sen w idealnych warunkach pozwoli się zregenerować, wyciszyć. Dzięki temu nabierzemy sił, tak potrzebnych do codziennych zmagań z rzeczywistością. Nawet najtrudniejsze wyzwania nie będą nas już przerażać. Wyspani stajemy się również zdrowsi, bardziej odporni na infekcje. Po nocy spędzonej w łóżku dopasowanym do naszego ciała i jego potrzeb poranna kawa stanie się tylko przyjemnym rytuałem, a nie koniecznością. Zadbajmy o to, aby mieć siłę podbijać świat każdego dnia na nowo.
Marka HEVEA jest znanym producentem wysokiej jakości materacy sypialnych. Materace lateksowe 180x200 cm, przeznaczone do łóżek dwuosobowych wypełnione zostały pianką lateksową. Są w pełni hipoalergiczne i uniemożliwiają rozwój roztoczy wywołujących alergie. Aksamitnie delikatna warstwa zewnętrzna nie podrażnia skóry i nie powoduje otarć. Dzięki możliwości wyboru twardości mamy możliwość dopasowania materaca do własnych potrzeb i preferencji. Wysokiej jakości materiały zastosowane w procesie produkcji sprawiają, że materace są wyjątkowo trwałe – nie odkształcają się i nie tracą swoich właściwości sprężystych przez długi czas. Materace 180x200 cm marki HEVEA stanowią gwarancję zdrowego i spokojnego snu.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło