Materace 100x200

Czasami mamy wrażenie, że dni są za długie i zbyt męczące, a jednak na wszystko brakuje nam czasu. Szukamy jakiejś oazy, miejsca, w którym możemy się zaszyć i cieszyć ciszą oraz samotnością.
Najłatwiej spokój odnaleźć tam, gdzie nie dopada nas rzeczywistość. Sypialnia powinna być takim miejscem, które skutecznie odseparujemy od wszystkiego, co meczące, stresujące i co wymaga od nas wysiłku – tak, aby wchodząc do niej, móc oddać się kontemplacji ciszy. Kładąc się do łóżka, powinniśmy mieć możliwość rozluźnienia ciała, aby zamykając oczy, dać się ponieść sennym fantazjom. Dzięki temu możemy rano obudzić się w pełni wypoczęci, z nową energią i pozytywnym nastawieniem. Jeśli zaspokoimy nasze zapotrzebowanie na zdrowy, wartościowy sen, zobaczymy wyraźnie różnicę w odczuwaniu czasu. Łatwiej będzie się nam skupić na zadaniach, a terminy nie będą nas już tak uparcie goniły.
Marka HEVEA przygotowała materace 100x200 cm, przeznaczone dla użytkowników, którzy przykładają dużą wagę do jakości snu. Odpowiednia twardość pozwala znaleźć optymalną pozycję, ułatwiając wypoczynek i niwelując zmęczenie. Materace wysokoelastyczne 100x200 cm, dzięki swoim właściwościom idealnie dopasowują się do ciała, sprawiając wrażenie, że zatapiamy się w delikatnym obłoku. W materacach lateksowych zastosowano blok lateksowy, który uniemożliwia rozwój roztoczy, są zatem wskazane szczególnie dla osób ze skłonnością do alergii. Jeśli nie chcemy wymieniać materaca, a tylko zamierzamy przywrócić mu dawny standard, z pomocą przychodzą materace nawierzchniowe 100x200 cm, które wyrównają niedoskonałości starego modelu, a także zapewnią wysoką sprężystość.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło