Materace 40x90

Małe dzieci są absolutnie niezwykłe – całkowicie bezbronne, nieporadne, zdane na opiekę swoich rodziców. Spoczywa na nas niezwykle odpowiedzialne zadanie, jakim jest zapewnienie swojemu maluszkowi bezpieczeństwa, wygody.

Troszczymy się o jego zdrowie, jednak nie możemy przy tym zapomnieć o sobie. W końcu tylko zdrowi i w pełni sił damy radę sprostać tak trudnemu, a jednocześnie satysfakcjonującemu zadaniu. Dziecko potrzebuje dużo snu, aby mogło się prawidłowo rozwijać. Jest to szczególnie ważne na samym początku jego życia. Ogrom emocji związanych z każdym, najdrobniejszym bodźcem, stanowi przeżycie dla naszego małego skrzacika. To, co dla nas pozostaje najzupełniej normalne, dla dziecka jest nowe. Kolory, zapachy, smaki – brzdąc poznaje je każdego dnia. W czasie snu jego emocje się porządkują, a malec ma czas na regenerację sił. Dlatego też jednym z zadań, które przed nami stoją, jest zapewnienie naszemu maluchowi odpowiednich warunków dla snu. A wyspane dziecko to szczęśliwe dziecko, a zatem również zadowoleni rodzice.
Marka HAVEA przygotowała wyjątkowe materace dziecięce 40x90 cm, przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Dzięki dopasowaniu poziomu twardości do potrzeb najmłodszych gwarantują one komfortowe warunki do snu. Materace do łóżeczka 40x90 cm zapewniają właściwe podparcie kręgosłupa, zatem dziecko będzie spokojnie spało bez ryzyka bólu spowodowanego niewłaściwym ułożeniem ciała. Delikatna warstwa zewnętrzna stworzona została z myślą o wrażliwej skórze dziecka – nie podrażnia i nie powoduje otarć.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło