Materace wysokoelastyczne dla dorosłych

Wygodny materac, dopasowany do naszych potrzeb i preferencji to gwarancja dobrego snu i zdrowego kręgosłupa. Jednak wybór materaca nie tylko powinien być podyktowany naszymi upodobaniami – warto również zwrócić się po poradę do lekarza ortopedy lub fizjoterapeuty. Specjaliści dopasują model do potrzeb naszego organizmu. Dobrze dobrany materac zapewnia odpowiednią podporę dla głowy oraz kręgosłupa, dostosowując się do naturalnych krzywizn ludzkiego ciała, które w naturalnej pozycji spoczynkowej powinny tworzyć "podwójne S", gdy śpimy na plecach. Dostępne w sklepie Vegehome materace wysokoelastyczne to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących spać wygodnie i zdrowo.
Komfortowe, dwustronne materace wysokoelastyczne dla dorosłych są antyalergiczne, a ponadto mają różne stopnie twardości. Dzięki temu z łatwością można dobrać materac do indywidualnych preferencji. Pianka wysokoelastyczna dopasowuje się do ciężaru naszego ciała, zapewniając nam przyjemne i bardzo relaksujące wrażenie „wtapiania się” w materac. Modele, które w swojej ofercie posiada marka Hevea, charakteryzuje trwałość i wysoka jakość w przystępnej cenie. Ponadto konstrukcja materacy wysokoelastycznych zapewnia aktywną wentylację materaca, dzięki czemu są one w pełni bezpieczne dla alergików i osób cierpiących na choroby skórne.

Materace wysokoelastyczne są dostępne w rozmiarach 80x200cm, 90x200cm, 100x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm. Interesują Cię innego rodzaju materace? Sprawdź nasze pozostałe produkty!

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło