Materace 100x100

Istnieje wiele mitów na temat rodzicielstwa. Jednym z nich jest przekonanie, że gdy pojawi się dziecko, to już jesteśmy więźniami w swoich domach. Takie myślenie może powodować, że zwlekamy z decyzją o powiększeniu rodziny.

W tym samym czasie wielu młodych rodziców korzysta w pełni z radości podróżowania, dostarczając swoim pociechom niezwykłych przeżyć. W czym tkwi ich sekret? Czy można podbijać świat z brzdącem u boku? To, na co możemy sobie pozwolić przy dziecku, z jednej strony dyktuje nam rozsądek. Niezaprzeczalnie istnieją rzeczy, z których będziemy musieli na pewien czas zrezygnować. Jednak podróże do tej listy się nie zaliczają. Sekret podróżujących rodziców tkwi w ich przygotowaniu do każdej eskapady. Dobór odpowiednich narzędzi, które pozwolą zapewnić maluchowi odpowiednie warunki, czy to w pokoju hotelowym, czy pod namiotem, daje pełną swobodę i pozwala cieszyć się urokami wakacyjnych wycieczek.
Marka HAVEA przygotowała innowacyjne materace dziecięce 100x100 cm. Ich wyjątkowość tkwi w materiale, z którego zostały wykonane. Elastyczne włókna silikonowe powodują, że materac jest miękki i niezwykle komfortowy, a dodatkowo nie pozwala na rozwój w jego wnętrzu roztoczy, które mogą wywoływać alergie. Materace do łóżeczka 100x100 cm dają się rolować i swobodnie transportować, gdyż są bardzo lekkie. Stanowią zatem doskonałe rozwiązanie na wspólne podróże z maluszkiem. Materace dziecięce 100x100 cm mogą również stanowić uzupełnienie zbyt twardego materaca bazowego w łóżeczku, pasują ponadto do kojców. Materace 100x100 cm są wyjątkowo elastycznym rozwiązaniem, dopasowanym do potrzeb maluszków.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło