Materace dla niemowląt i noworodków

Młodzi rodzice, przygotowując swój dom na pojawienie się nowego członka rodziny, przede wszystkim myślą o tym, gdzie będzie spać noworodek. Niezbędny jest więc zakup łóżeczka dziecinnego, które zapewni maluszkowi bezpieczny i spokojny sen. Oprócz odpowiedniego łóżeczka konieczny jest też wybór pasującego materaca, który będzie bezpieczny dla dziecka. Najlepsze materace dla niemowląt to zdecydowanie te, które wykonano z pianki lateksowej, wzbogaconej o dodatkową warstwę maty kokosowej. Materace dla noworodków powinny być nieco twardsze, dlatego dobrym rozwiązaniem jest zakup materaca lateksowego z dodatkową matą kokosową. Po upływie 8-9 miesięcy materac można przewrócić na drugą, bardziej miękką stronę. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i prostsze, niż kupno nowego materaca do łóżeczka zaledwie po paru miesiącach życia dziecka. Materace z pianki lateksowej są w pełni hipoalergiczne, gdyż lateks stanowi przeszkodę dla rozwoju roztoczy oraz gromadzenia się kurzu. Zastosowanie zdejmowanego pokrowca jeszcze bardziej ułatwia dbanie o higienę snu dziecka – w łatwy sposób można go uprać w pralce.

W sklepie Vegehome.pl dostępne są lateksowe materace dla niemowląt polskiej firmy Hevea, której produkty doceniane są nie tylko w kraju, ale i za granicą. Materace marki HEVEA wyróżnia wysoka jakość, którą potwierdzają atesty i certyfikaty krajowych oraz międzynarodowych jednostek badawczych. W naszym sklepie znajdą państwo szeroki wybór materacy dla niemowląt o różnych wymiarach, dzięki czemu z łatwością uda się dopasować idealny materac do łóżeczka malucha.

Materace dla noworodków są dostępne w rozmiarach 60x120cm, 70x130cm, 70x140cm. Interesują Cię innego rodzaju materace? Sprawdź nasze pozostałe produkty. 

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło