Kocyki dla niemowląt i dzieci

Kocyk niemowlęcy jest jedną z pierwszych rzeczy, które kupujemy, gdy dziecko przychodzi na świat. Wybieramy modele ciepłe, ładna i miłe w dotyku. Czy aby na pewno są to wszystkie cechy, jakie powinien mieć ten produkt? Idealne kocyki dla niemowląt powinny być przede wszystkim wykonane z bezpiecznych dla maluszków materiałów. Kocyki dla dzieci marki POLDAUN spełniają wszystkie te warunki. Przyjemne dla oka zarówno rodzica, jak i dla dziecka kolory, bajkowe, kojące wzornictwo, dzięki któremu sny są spokojniejsze, gładkość i delikatność doceniana przez wszystkich oraz bezpieczeństwo maluszka i spokój rodziców – to wszystko zapewnia POLDAUN – producent najwyższej jakości pościeli dla dzieci i niemowląt.
Kocyki dla niemowląt marki POLDAUN charakteryzują się najwyższą jakością użytych materiałów. Są w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry dzieci włókna i dają kojące ciepło, ułatwiając zasypianie. Przebadane dermatologicznie, przystosowane dla dziecięcej delikatnej skóry barwniki nie uczulają i nie podrażniają nawet problematycznej skóry dzieci. Kocyki dla niemowląt, dzięki świetnym materiałom i barwnikom użytym do ich produkcji można łatwo utrzymać w czystości i prać zawsze, gdy tego wymagają. Prane według zaleceń producenta mogą pozostać ulubionym kocykiem dziecka długie lata. Kocyki Bebaby nie twardnieją nawet po wielu praniach, nie rozciągają się, a kolory pozostają żywe.
Kocyki POLDAUN polecamy nie tylko do wózka, gdzie idealnie ochronią dziecko przed chłodem – w większe mrozy mogą posłużyć jako spodnia ochrona przed zimnem na materacu oraz jako dodatkowa, oprócz kołderki warstwa okrycia wierzchniego. Również w domu są niezastąpione i stanowią świetne uzupełnienie klasycznej kołderki. Ich grubość pozwala na użycie latem – jako jedyne okrycie, a ponadto w okresie przejściowym, kiedy w domach jest najchłodniej – jako okrycie dodatkowe.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło