Ochraniacze na materace dla niemowląt i dzieci

Ochraniacze na materac dla niemowląt to produkty niezbędne w każdym domu, w którym są dzieci. Codzienne pranie i wieczne prasowanie pościeli, a co gorsze, pranie pokrowca na materac i suszenie samego materaca – wszystko to niewątpliwie utrudnia życie i tak zmęczonych już rodziców. O ile prania prześcieradła i pościeli nie da się uniknąć, o tyle materac można ochronić. Wystarczy zaopatrzyć się w ochraniacze na materace dla dzieci.
Ochraniacze na materac zbudowane są z dwóch warstw – delikatnej w dotyku warstwy wierzchniej, spełniającej funkcję tradycyjnego prześcieradła oraz warstwy spodniej w postaci nieprzemakalnej membrany mającej na celu dokładne zabezpieczenie materaca przed wilgocią. Mimo swojej nieprzemakalności membrany przepuszczają powietrze, dzięki czemu dziecko nie poci się, a skóra oddycha prawidłowo. Wysoka jakość użytych materiałów pozwala na wieloletnie użytkowanie ochraniacza.
W sprzedaży posiadamy ochraniacze na materac marki DARYMEX, dostępne w formie prześcieradła z wszytą na całym obwodzie gumką oraz ochraniacze na górną część materaca, wyposażone w gumki na rogach, utrzymujące ochraniacz na swoim miejscu. Ochraniacze doskonale zabezpieczają materac, nie pozwalając na przedostanie się brudu, kurzu i wilgoci. Dzięki temu częstotliwość prania zmniejsza się, a materac pozostaje zawsze świeży i przyjemnie pachnie. Ochraniacze dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu łatwo można dobrać odpowiedni do posiadanej już pościeli.
Ochraniacze na materac polskiej firmy DARYMEX to doskonały pomysł dla wszystkich, którym zależy na utrzymaniu higienicznej czystości materaca. Polecamy je zarówno rodzicom maluszków, jak i dzieci wyrastających już z pieluszek. Ochraniacze na materac sprawdzają się również dla dorosłych borykających się z problemami nietrzymania moczu.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło