Ochraniacze nieprzemakalne na materace dziecięce

Nie ma chyba nic praktyczniejszego w pełnej gamie wyrobów pościelowych od nieprzemakalnych ochraniaczy na materac. Wiedzą o tym najlepiej rodzice małych dzieci, które zarówno w okresie pieluszkowym, jak i wówczas, gdy uczą się korzystania z nocnika, wymagają zwiększonej higieny pościeli. Częste pranie jest nieuniknione, jednak ochraniacze nieprzemakalne na materace dziecięce zapobiegają przedostawaniu się wilgoci do materaca, dzięki czemu mimo częstych wypadków materac dłużej pozostaje świeży i czysty.
Ochraniacze nieprzemakalne na materace dziecięce marki DARYMEX posiadają dwie warstwy – wierzchnią, bardzo delikatną i miłą w dotyku bawełnę frotte oraz spodnią, nieprzemakalną membranę poliuretanową, która w pełni zabezpiecza materac przed wszelkimi cieczami i zabrudzeniami. Ochraniacze wyposażone są w grube gumy mocujące je na materacu, uniemożliwiając zsuwanie się i zwijanie.
Ochraniacze na materac dziecięcy zapewniają pełną cyrkulację powietrza, zapobiegając nadmiernemu poceniu się. Sen na materacu zabezpieczonym ochraniaczem jest tak samo komfortowy, jak w przypadku miękkich prześcieradeł. Wysokogatunkowe materiały użyte do produkcji ochraniaczy posiadają certyfikat Oeko-Tex, co oznacza, że pozostają w pełni bezpieczne nawet dla niemowląt oraz dla dzieci ze skłonnościami do alergii. Ochraniacze można prać również w wysokich temperaturach bez utraty ich właściwości wodoszczelnych. Ułatwia to utrzymanie niemal sterylnego środowiska snu, zapobiega gromadzeniu się w tkaninie grzybów, roztoczy i pleśni. Ogromnym atutem ochraniaczy jest to, że nie trzeba ich prasować, co zdecydowanie ułatwia ich codzienne użytkowanie.
Nieprzemakalne ochraniacze polecamy nie tylko dzieciom, ale również osobom dorosłym, dotkniętym problemem nietrzymania moczu. Wysoka jakość ochraniaczy gwarantuje możliwość ich wieloletniego użytkowania.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło