Ochraniacze 2w1 na materace dziecięce

Ochraniacze 2 w 1 na materace dziecięce marki DARYMEX to rewelacyjne połączenie tradycyjnego prześcieradła na gumkę z innowacyjną membraną zapobiegającą przedostawaniu się wilgoci do materaca. Gumka wszyta na całym obwodzie ochraniacza utrzymuje go na miejscu, zapobiegając jego zsuwaniu się. Wierzchnia warstwa ochraniacza wykonana jest z delikatnej tkaniny, która nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka, jest przyjemna w dotyku i miękka. Spodnia warstwa ochraniacza to oddychająca i przepuszczająca powietrze membrana, która świetnie chroni materac przed wilgocią, a jednocześnie reguluje temperaturę ciała, zabezpieczając je przed przegrzaniem.
Ochraniacze 2 w 1 na materace dziecięce marki DARYMEX chronią materac zarówno na jego górnej powierzchni, jak i po bokach. Ochraniacze na materac nie tylko zabezpieczają go przed wilgocią, ale również przed bakteriami, roztoczami, kurzem i brudem. Dzięki gumce ochraniacz łatwo można zdjąć, a wysoka temperatura prania pozwala zachować jego higienę.
Ochraniacze dostępne w naszym sklepie polecamy zarówno dla dzieci w okresie niemowlęcym oraz w czasie odzwyczajania od pieluch, jak i osobom dorosłym borykającym się z problemami nietrzymania moczu. Ochraniacze dostępne są w różnych rozmiarach oraz w bogatej kolorystyce.
DARYMEX to synonim jakości, dlatego wszystkie produkty tej marki są chętnie kupowane – służą bowiem przez długie lata. Pranie ochraniaczy na materac 2 w 1 zgodnie z zaleceniami producenta zapobiega jego rozciąganiu się i kurczeniu, a membrana, mimo wielokrotnego prania, nie traci swoich ochronnych właściwości. Dodatkowym atutem ochraniaczy jest to, że nie trzeba ich prasować, co znacznie ułatwia użytkowanie, a częsta zmiana ochraniacza nie stwarza problemów. Ochraniacze służą jako prześcieradła. Nie ma potrzeby stosowania na ich wierzch dodatkowego prześcieradła, co oznacza zdecydowanie mniej codziennego prania.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło