Ochraniacze na materace i prześcieradła dla dzieci

Marka DARYMEX to polski producent najwyższej jakości tekstyliów domowych o blisko trzydziestoletnim doświadczeniu. Dzięki temu produkty tej marki zawsze spełniają oczekiwania klientów. Starannie wyselekcjonowane, naturalne materiały, z których powstają wyroby firmy są gwarancją trwałości oraz doskonałego spełnienia swoich funkcji. W ofercie DARYMEX posiada bogaty wybór prześcieradeł oraz ochraniaczy na materace.
Każdy dom jest inny. Tak samo różne są potrzeby. Aby znakomicie się wyspać, należy zadbać o każdy szczegół. Prześcieradło musi zapewnić odpowiedni komfort, być odpowiednio miękkie i delikatne, ale jednoczenie wytrzymałe. Dopasowanie do pościeli jest równie ważną kwestią. Szeroki wybór kolorów umożliwia stworzenie harmonijnego kompletu z ulubioną pościelą. Również materiały, z których zostały uszyte prześcieradła, odpowiadają wymaganiom klientów ceniących sobie wygodę i delikatność. Prześcieradła bawełniane, frotte dostępne są w różnych rozmiarach. W bogatej ofercie znajdują się również ochraniacze na materace na łóżka niemowlęce i dziecięce, o wymiarach odpowiadających standardowym, dostępnym na polskim rynku materacom.
Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę, co powoduje, że utrzymują się na swoim miejscu przez cały czas, co zapobiega odsłanianiu materaca, zwiększając komfort. Nieprzemakalne ochraniacze i prześcieradła z wodoodporną warstwą spodnią przedłużą żywotność materaca, umożliwiając jednocześnie zachowanie higienicznej czystości, aby spało się lepiej. Naturalne tkaniny są odpowiednie dla delikatnej skóry, a tym samym zapobiegają podrażnieniom i odparzeniom. Zdrowe otoczenie to podstawa zdrowego snu, który jest dla każdego tak ważny.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło