Komplety pościeli z mikrofibry dla dzieci

Mikrofibra to materiał, który doskonale sprawdza się w produkcji pościeli. Wśród Klientów cieszy się ogromną popularnością, ze względu na wyjątkowe właściwości. Jako tkanina, mikrofibra jest niesamowicie cienka, a jednocześnie bardzo wytrzymała. Często wykorzystywana jest jako poszycie w pościelach dziecięcych, gdyż charakteryzuje się delikatnością, puszystością i lekkością, co pozwala na zapewnienie najmłodszym użytkownikom spokojnego snu.
Oferowane w naszym sklepie zestawy pościeli dla dzieci z mikrofibry wypełnione są najwyższej jakości wkładami, bezpiecznymi dla alergików. Ogromną zaletą jest możliwość prania produktów w warunkach domowych, w temperaturze 60 stopni, co pozwala na utrzymanie właściwej dla delikatnej skóry dziecka czystości i higieny. Pikowana kołdra zabezpiecza wkład przed przemieszczaniem i zwijaniem wypełnienia, dzięki czemu nawet podczas prania nie dochodzi do odkształceń.
Kołdry oferowane przez wiodących polskich producentów zapewniają dzieciom odpowiednią dla potrzeb najmłodszych termoizolację, a jednocześnie dzięki wykorzystanej technologii produkcji zabezpieczają malucha przed przegrzaniem, dbając o odpowiednią cyrkulację powietrza. Specjalnie przygotowana mieszanka włókien HCS gwarantuje sprężystość i lekkość produktów, a także odporność na wchłanianie wilgoci i zapachów. Mikrofibra, pokrywająca wypełnienie podlega specjalnemu procesowi produkcji, którego celem jest uniemożliwienie przenikania zanieczyszczeń, w tym alergenów oraz bakterii, do wnętrza produktu. Technika ta znacznie poprawia kwestie higieny, co w połączeniu z brakiem barwników i substancji chemicznych, czyni produkt szczególnie bezpiecznym dla dzieci, a także alergików.
Znajdujące się w naszej ofercie komplety pościeli dla dzieci z mikrofibry to produkty polskie, posiadające pozytywną opinię Państwowego Zakładu Higieny. W sprzedaży oferowane są warianty w dwóch rozmiarach, kołdry wielkości 90*120 cm oraz 100*135 cm, do których dołączone poduszki 40*60 cm.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło