Komplety pościeli bawełnianej dla dzieci

Bawełniana pościel dla dzieci jest jedną z najpopularniejszych pościeli w naszym sklepie. Często wybierana przez rodziców z uwagi na swoją delikatność i miękkość. Oferowana w naszym sklepie pościel dla dzieci jest produktem polskim, pochodzącym od renomowanego producenta pościeli najwyższej jakości – Iga Home. Iga Home słynie z produkcji pościeli zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Produkty Iga Home są zawsze perfekcyjnie wykonane z najlepszych dostępnych materiałów.
Komplety bawełniane dla dzieci Iga Home dostępne w naszym sklepie, składają się z płaskiej, idealnej dla maluszków poduszki, i ciepłej, leciutkiej kołderki. Kołderki występują w dwóch rozmiarach: dla malutkich dzieci 120 cm x 90 cm i dla nieco starszych 135 cm x 100 cm. Pokrycie pościeli wykonane jest ze 100%, czystej bawełny typu PERCAL uszlachetnianej w procesie produkcji, zapobiegającej nadmiernemu poceniu się poprzez pełną cyrkulacje powietrza. Wypełnienie poduszek i kołderek stanowi specjalnie dobrana mieszanka włókien HCS, wykazujących wyjątkowo dużą odporność na zgniatanie, plątanie się i zbijanie. Włókna te są też bardzo sprężyste, dzięki temu pościel idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, wracając zawsze do pierwotnego kształtu.
Komplety pościeli bawełnianej dla dzieci można prać w wysokiej temperaturze, pozbawiając je tym samym roztoczy, bakterii i grzybów. Wielokrotnie prana pościel nie mechaci się, wkład się nie zbryla, jest zawsze przyjemna i gładka w dotyku.
Pościel bawełniana dla dzieci posiada certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego oraz Atest Państwowego Zakładu Higieny – Świadectwo Jakości Zdrowotnej. Jest bezpieczna dla dzieci, nie uczula i nie podrażnia skóry. Może być używana przez dzieci posiadające wyjątkowo wrażliwą skórę oraz cierpiące na alergię.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło