Kołderki i poduszki dla dzieci i niemowląt

Im młodsze są dzieci, tym większe mają potrzeby. Dlatego dla maluszków przygotowaliśmy ofertę złożoną z samych najlepszych produktów. Polecamy rewelacyjne kołderki na lato lub zimę, płaskie, ergonomiczne poduszki, komplety pościeli o właściwościach prozdrowotnych, kołderki podróżne i poduszki do karmienia. Wszystko to w rewelacyjnych cenach i jakości, z jakiej znane są firmy POLDAUN i IGA HOME.
Dla mam noworodków i niemowląt szczególnie polecamy wygodne poduszki do karmienia. O tym, jaki wpływ na plecy ma niewygodna pozycja przy karmieniu dzidziusia, nie trzeba mówić nikomu. Przeciążony po ciąży kręgosłup wymaga specjalnego traktowania, dlatego, jeśli tylko to możliwe, należy mu pomóc, a w tym niezastąpione są poduszki do karmienia. Stabilizują one ciało dziecka, podpierając je wygodnie, mamę natomiast odciążają i pomagają jej przyjąć wygodną pozycję. Wypełnione przewiewnymi, odpornymi na odkształcanie włóknami minimalizują pocenie się dziecka, utrzymując stałą temperaturę ciała. Dla maleńkich dzieci posiadamy też komplety noworodkowe VelveLove z serii BeBaby. Jest to seria skierowana dla najmłodszych, wyjątkowo delikatna i mięciutka, a przy tym dająca ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Przygotowaliśmy też kołderki i poduszki dla niemowląt o właściwościach antyalergicznych, z aktywnym składnikiem Allerban oraz kołderki i poduszki dla dzieci z domieszką włókien z bambusa posiadających naturalne właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i hamujące rozwój roztoczy praz pleśni. Seria bambusowa powstała z myślą o bardzo wrażliwej, delikatnej skórze oraz dzieciach z problemami oddechowymi, w tym z astmą, dla których zachowanie higienicznego środowiska snu jest szczególnie ważne.
Wszystkie wyroby POLDAUN i IGA HOME cechuje najwyższa jakość surowców oraz precyzja wykonania. Posiadają też certyfikat Oeko-Tex kl.I mówiący o bezpieczeństwie stosowania przez niemowlęta i dzieci do lat 3.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło