Kołderki dla niemowląt

Dzieci to najbardziej wymagająca grupa odbiorców. Produkty dla najmłodszych są więc najczęściej kontrolowane pod względem jakości i bezpieczeństwa. Bardzo wrażliwa skóra dziecka wymaga, by zadbać o nią wyjątkowo. Również skłonność najmłodszych do alergii i chorób oddechowych to duży problem, dlatego by go zminimalizować, konieczne jest zmniejszenie narażenia na alergeny. Pomagają w tym włókna antyalergiczne, często używane w pościelach dziecięcych. Kołderki dla niemowląt, jakie polecamy w naszym sklepie, pochodzą od polskiej firmy POLDAUN. Pokrycie ich wykonane jest z bawełny z domieszką włókien bambusowych. Bambus ma naturalne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, dzięki czemu hamuje rozwój drobnoustrojów w pościeli, zmniejszając narażenie na alergeny. Wypełnienie kołderek to mieszanka bambusa z poliestrem, zapewniająca zarówno ochronę przeciwbakteryjną, jak i ciepło oraz komfort termiczny. Wkład kołderek pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko nadmiernie się nie poci i śpi spokojniej.
Pościel dla dzieci marki POLDAUN jest wykonana wyjątkowo starannie. Dokładne wykończenie i miłe w dotyku materiały tworzą produkt najwyższej jakości. Kołderki dla dzieci POLDAUN można prać w temperaturze 40° Celsjusza
Kołderki dziecięce marki POLDAUN to pościel kontrolowana na każdym etapie produkcji – od surowca, aż do finalnego produktu. Posiadają certyfikaty wg Oeko-Tex Standard 100 kl. I, co oznacza, że produkt jest bezpieczny dla dzieci i niemowląt, a ponadto ekologiczny. Włókna bambusowe ulegają w pełni biodegradacji.
Kołderki dla niemowląt marki POLDAUN dostępne są w trzech standardowych rozmiarach – 90*120 cm, 100*135 cm oraz 100*160 cm. Pasują idealnie do dostępnych w naszym sklepie poszewek. Polecamy też ultralekkie kołderki podróżne dla dzieci, dzięki którym maluch będzie miał swoją ulubiona kołderkę zawsze przy sobie.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło