Kołderki bambusowe dla niemowląt i dzieci

Bambus to roślina o wielu prozdrowotnych właściwościach, dlatego jej zalety wykorzystano do produkcji pościeli. Włókna pozyskane z bambusa używane są zarówno w wypełnieniach pościeli, jak i w jej poszyciu, dzięki czemu pościel zyskuje antybakteryjne i przeciwgrzybiczne cechy.
W naszym sklepie oferujemy doskonałej jakości kołderki bambusowe dla niemowląt oraz kołderki bambusowe dla dzieci polskiej firmy POLDAUN. POLDAUN to marka przywiązująca ogromną wagę do jakości swoich produktów, dlatego jesteśmy przekonani, że kołderki bambusowe dla dzieci i niemowląt spełnią oczekiwania zarówno wymagających rodziców, jak i jeszcze bardziej wymagających dzieci. Kołderki dostępne są w dwóch rozmiarach – 90 cm x120 cm oraz 100 cm x 135 cm i pasują do wszystkich poszew o standardowych rozmiarach, również dostępnych w naszym sklepie.
Kołderki bambusowe wykonane są tylko z naturalnych materiałów, są w pełni bezpieczne nawet dla najmniejszych dzieci, również z problemami skórnymi i chorobami alergicznymi. Bambus zapewnia wysoką ochronę przeciwbakteryjną oraz hamuje rozwój pleśni i roztoczy, co czyni materiały z nim w składzie wyjątkowo przyjazne. Polecane przez nas kołderki mają bawełniane poszycie z domieszką włókien bambusowych oraz wypełnienie z włókien celulozowych pozyskanych ze zmiażdżonych łodyg bambusa. Są delikatne, bardzo lekkie i przewiewne, a przy tym estetycznie wykonane i dokładnie wykończone. Pościel posiada certyfikat Oeko-Tex kl. I, co świadczy o bezpieczeństwie użytkowania przez niemowlęta i dzieci do lat trzech. Kołderki bambusowe dziecięce polecamy głównie najmłodszym z alergią, jednak dobrym pomysłem będzie użytkowanie antyalergicznej pościeli również przez dzieci bez problemów alergicznych, gdyż wyeliminowanie z najbliższego otoczenia nadmiaru alergenów, grzybów i pleśni ma pozytywny wpływ na zdrowie wszystkich.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło