Kołderki ultralekkie dla niemowląt i dzieci

Wyjątkowo lekkie, przewiewne kołderki dla dzieci i niemowląt to najlepsze rozwiązanie na wielkie upały i ciepłe noce. Kołderki ultralekkie dla dzieci są oddychające, regulują temperaturę ciała, nie pozwalają na nadmierne pocenie się. Mimo swojej lekkości delikatnie grzeją, sprawiając, że sen staje się komfortowy i pozwala dziecku odpocząć.
Kołderki ultralekkie dla dzieci, jakie posiadamy w naszym sklepie, mają poszycie z bawełny z domieszką włókien bambusowych lub też z samej bawełny. Mają wypełnienie z włókien bambusowych pozyskanych z łodyg bambusa, pochodzących z uprawy ekologicznej zmieszanych z włóknami poliestrowymi. Takie połączenie daje prozdrowotne właściwości pościeli oraz wytrzymałość i odporność wypełnienia. Posiadamy też podróżne kołderki ultralekkie, które ze względu na swój rozmiar po złożeniu zajmują mało miejsca i łatwo je spakować do torby. Są one idealne na bliskie i dalekie podróże. Można je stosować zarówno w łóżeczku podróżnym jako nocną kołdrę, jak i np. w wózku jako śpiworek.
Większość kołderek dla dzieci wykazuje właściwości antybakteryjne (kołderki bambusowe, kołderki ze składnikiem Allerban) i przeciwgrzybiczne. Dzięki temu mogą ich używać dzieci o wrażliwej skórze, a nawet te z problemami alergicznymi i chorobami oddechowymi, takimi jak astma. Większość można prać w wysokich temperaturach, dzięki czemu łatwiej zachować je w czystości. Nawet po wielokrotnym praniu oferowane przez nas kołderki ultralekkie pozostają miękki i delikatne w dotyku. Poszycie nie mechaci się, a wsad nie zbryla i pozostaje równomiernie rozłożony. Kołderki ultralekkie dla dzieci i niemowląt to idealny pomysł dla każdego, kto często wyjeżdża i zależy mu na mniejszym bagażu, a ponadto dla tych osób, które przywiązują szczególną wagę do zachowania odpowiedniej ciepłoty ciała swojego dziecka.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło