Poduszki dla dzieci i niemowląt

Idealną podporą dla jeszcze niewykształconych kręgosłupów dzieciaczków jest ergonomiczny materac. To dzięki niemu każdy odcinek kręgosłupa ma możliwość rozwoju i wzrostu w sprzyjających warunkach. Tradycyjna, „dorosła” poduszka jest nie tylko niepotrzebna, ale wręcz niewskazana. Zbyt wysokie położenie główki dziecka może bowiem negatywnie wpłynąć na położenie kręgów, skutkując w przyszłości skrzywieniem kręgosłupa i wadami postawy. Użytkowanie wysokiej, puszystej poduszki może też mieć zdecydowanie poważniejsze skutki. Dlatego dla malutkich dzieci najlepszym rozwiązaniem jest sama poszewka lub cieniutka, płaska poduszka, która świetnie zabezpiecza materac przed skutkami np. ulewania się po jedzeniu. Jednak płaska podusia to nie tylko bariera dla zanieczyszczeń. Poduszki dziecięce sprawdzają się również w wózku jako ocieplacz pod ciało w gondoli i jako podpora główki w spacerówce. Wielkość poduszki dla niemowląt spokojnie pozwala też bez budzenia okryć plecki maleństwa, gdy przez sen się odkopie i potraktuje kołdrę jako prześcieradło.
Oferowane przez nas poduszki niemowlęce wykonane są z najwyższej jakości bawełny, a wypełnione zostały oddychającymi włóknami o właściwościach antyalergicznych. Poduszki dla dzieci marki POLDAUN są produktami przyjaznymi dla skóry dziecka. Nie wywołują podrażnień, nie uczulają. Mogą być używane przez dzieci o bardzo wymagającej skórze oraz niemowlęta i dzieci do lat 3, o czym świadczy certyfikat Oeko-Tex kl. I.
Wśród oferowanych przez nas poduszek są modele całkowicie biodegradowalne z surowców pozyskiwanych z kukurydzy, poduszki antyalergiczne z aktywnym składnikiem Allerban, zapobiegającym rozwojowi grzybów, roztoczy i pleśni oraz poduszki bambusowe o naturalnych właściwościach antybakteryjnych. Wszystkie poduszki wykonane są z ogromną dokładnością i pod ścisłą kontrolą.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło