Komplety pościeli całorocznej dla dzieci

Dzieci, to wyjątkowa grupa Klientów. Ich delikatna skóra wymaga szczególnej troski i opieki, dlatego też pościel dla dziecka powinna charakteryzować się nadzwyczajną miękkością i lekkością, która otuli skórę malucha, zapewniając mu odpowiedni komfort spania.
Producenci pościeli dla dzieci mają świadomość, że przygotowując produkty dedykowane dla najmłodszych muszą zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania, nie  zapominając o estetyce. Produkty dla dzieci podlegają szczególnie restrykcyjnej kontroli po to, aby zapewnić maluchom bezpieczeństwo użytkowania. W przypadku pościeli, ogromną uwagę zwraca się na materiał oraz wypełnienie, jakie zostały wykorzystane do przygotowania produktu, stawiając na naturalne i przeciwalergiczne materiały.
W ofercie naszego sklepu znajdują się całoroczne pościele dla dzieci, wiodących na rynku marek IGA HOME oraz POLDAUN. W ofercie dostępne są zestawy, kołdra oraz poduszka, wykonane z bawełny, a także z antyalergicznego bambusa i mikrofibry.
Komplety pościeli całorocznej dostępne są w dwóch wariantach rozmiarów. Kołdra 90*120 cm, a także nieco większa 100*135 cm. W obu zestawach dostępna jest poduszka o wielkości 40*60 cm.
Oferowane przez nas całoroczne pościele dla dzieci pozwalają zapewnić maluchowi najlepsze warunki do spania o każdej porze roku. Dzięki wyjątkowym właściwościom termoizolacyjnym, pościel pozwala zapewnić zimą ciepło, a wiosną lub latem umożliwia skórze swobodne oddychanie, co sprawia, że dziecko nie poci się. Dużą zaletą oferowanych przez nas kołder całorocznych jest możliwość prania w warunkach domowych, co pozwala zachować czystość i świeżość dziecięcej pościeli. Ogromną zaletą znajdujących się w naszej ofercie pościeli jest zastosowanie materiałów, które zapobiegają wchłanianiu wilgoci oraz odpornością na przyjmowanie zapachów z zewnątrz. Zastosowane antyalergiczne i antybakteryjne wypełnienia są doskonałym rozwiązaniem dla maluchów zmagających się z alergią oraz chorobami układu oddechowego.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło