Komplety pościeli 4 pory roku dla dzieci

Komplety pościeli 4 pory roku dla dzieci to innowacyjne, rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na wygodzie oraz tych, którzy nie mają w domu miejsca na przechowywanie zapasowej pościeli. Komplety pościeli spinanej dla dzieci, podobnie jak w wersji dla dorosłych, składają się z dwóch kołder o różnej grubości i ciepłocie, mających możliwość złączenia za pomocą wytrzymałych nap. Takie rozwiązanie umożliwia latem użycie lekkiej, letniej kołdry, w okresie przejściowym lub zimą, gdy włączone kaloryfery dają przyjemne ciepło, kołdry grubszej, a w okresie zimnych nocy – dwóch kołder złączonych w jedną.
Napy w kołdrach są na tyle mocne, by utrzymywać kołdry we właściwym położeniu.
W naszym sklepie posiadamy komplety pościeli spinanej dla dzieci w dwóch rozmiarach kołdry – mniejszym o wymiarach kołderki 90 cm x 120 cm oraz większym :100 cm x 135 cm. Oba wymiary są standardowe, dlatego idealnie pasują do dostępnych również w naszym sklepie poszewek dziecięcych.
Pościel wypełniona jest włóknami wzbogaconymi o aktywny składnik Allerban, który ma właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i uniemożliwia zasiedlenie pościeli przez roztocza oraz pleśń. Nawet po wielokrotnym praniu aktywny składnik nie wypłukuje się i nie dezaktywuje. Pozwala to na wieloletnie użytkowanie pościeli z zachowaniem jej prozdrowotnych właściwości.
Pościel dla dzieci POLDAUN prana zgodnie z zaleceniami producenta nie tylko zachowuje swoje właściwości, ale też długo świetnie wygląda i jest wygodna. Wypełnienie nie zbryla się, gdyż jest elastyczne i wykazuje dużą odporność na zgniatanie, a poszycie się nie mechaci i nie tworzą się na nim niewygodne, twarde grudki. Między innymi dlatego, gdy tylko dziecko z pościeli wyrasta, często rodzice sprawiają mu nowy, większy komplet pościeli o tych samych właściwościach.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło