Komplety pościeli dziecięcej

Delikatna skóra dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji i troski. Ważny jest nie tylko dobór odpowiednich dla malucha kosmetyków czy środków piorących. Coraz więcej rodziców ma świadomość, że równie istotną kwestią jest dobór odpowiednich ubrań, a także pościeli. Materiały, jakie otaczają dziecko powinny być naturalne i delikatne, aby nie podrażniać skóry malucha.
Wybierając odpowiednią pościel, zarówno dla noworodka, jak i nieco starszego dziecka, to właśnie jakość wykonania oraz dobór materiałów wykorzystanych podczas produkcji powinny być czynnikami najistotniejszymi. W ofercie naszego sklepu znajdują się komplety pościeli dziecięcej marki IGA HOME oraz POLDAUN, które spełniają owe wymagania. Każdy z zestawów przygotowany został wyłącznie z najwyższej jakości składników. Zakup pościeli tych wiodących na polskim rynku producentów to gwarancja jakości wykonania, bezpieczeństwa oraz komfortu snu malucha. W naszej ofercie dostępne są zestawy w rozmiarach 90*120 cm oraz 100*135 cm kołdry, plus poduszka 40*60 cm, ale także komplety niemowlęce, idealnie pasujące do każdego dziecięcego łóżeczka. Komplety noworodkowe Velve Love BeBaby są nieco mniejsze (kołdra w rozmiarze 75*90 cm wraz z poduszką 25*35 cm). Dużą zaletą jest możliwość wyboru kolorystyki, gdyż zestawy noworodkowe oferujemy w klasycznym kolorze białym, ale także niebieskim, różowym oraz szarym.
Komplety pościeli dla dzieci, znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z bawełny, bambusa, a także z mikrofibry. Taki dobór materiałów zapewnia dziecku odpowiednią wentylację i przepływ powietrza. Zestawy wykonane są z włókien, zapewniających odprowadzanie wilgoci oraz wspomagających równomierne ogrzanie malucha, dbając jednocześnie o dostarczanie powietrza, zabezpieczającego przed przegrzaniem. Ogromną zaletą jest możliwość prania kołder w warunkach domowych. Nie ulegają one odkształceniom, a pikowana powierzchnia sprawia, że wkład nie przemieszcza się i nie ulega zbijaniu, a przy tym pościel nie traci swoich właściwości.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło