Komplety pościeli bambusowej dla dzieci

Wiele dzieci, szczególnie tych najmniejszych, ma problemy skórne. Nawet niewielkie alergie i drobne podrażnienia są dużym problemem na delikatnej skórze maluszków. Dlatego tak ważne jest stworzenie im właściwych warunków snu. Tym bardziej że przez pierwsze miesiące życia właśnie sen zajmie im najwięcej czasu.
Dla najmniejszych dzieci i tych już nieco starszych przygotowaliśmy ofertę pięknej, bambusowej pościeli. Bambus ma właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne oraz hamuje rozwój grzybów i pleśni, jest więc doskonałym dodatkiem do tkanin mających styczność z wyjątkowo delikatną skórą dziecka.
Komplety pościeli bambusowej dla dzieci marki Poldaun i Iga Home stworzone są z tkaniny bawełnianej z domieszką włókien celulozowych pozyskanych z bambusa, pochodzącego z czystych ekologicznie plantacji oraz wypełnienia z delikatnych włókien poliestrowych lub mieszanki włókien bambusowych i poliestrowych. Dzięki takiemu składowi surowcowemu, pościel jest mięciutka i ciepła, a co najważniejsze, bezpieczna nawet dla najwrażliwszych maluszków. W dotyku tkanina jest bardzo gładka i miła. Nie mechaci się, nie tworzy nieprzyjemnych, twardych grudek. Pościel można prać w pralce w warunkach domowych. Nawet wielokrotne pranie zgodnie z zaleceniami producenta nie spowoduje zbrylenia się wkładu ani nie pozbawi pościeli jej zdrowotnych właściwości. Komplety bambusowe dla dzieci dostępne w naszym sklepie składają się z mięciutkiej kołderki i płaskiej podusi, idealnej dla maluszków. Pościel jest higieniczna i bezpieczna.
Posiadamy dwa rozmiary pościeli – 100 cm x 135 cm oraz 90 cm x 120 cm. Są to rozmiary pasujące do standardowych poszewek, również dostępnych w naszym sklepie.
Komplety pościeli bambusowej dla dzieci marki Poldaun i Iga Home to idealny wybór dla każdego maluszka.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło