Komplety pościeli antyalergicznej dla dzieci

Kupując pościel dla dziecka warto zadbać przede wszystkim o jakość produktu. Skóra malucha jest delikatna i wrażliwa dlatego wymaga szczególnej troski oraz opieki. Miękkość i delikatność, ale także lekkość zapewnią dziecku spokojny sen. Jednak warto zwrócić uwagę również na inne parametry, szczególnie jeśli maluch jest alergikiem. Bardzo ważną kwestią jest to, aby materiał, z którego wykonana została pościel był antyalergiczny, a jednocześnie antybakteryjny i antygrzybiczny. Są to podstawowe właściwości, które dają gwarancję, że dziecko będzie spało w czystej i higienicznej pościeli.
Zestawy wykonane są z materiałów zawierających delikatne włókna poliestrowe, włókna bambusa lub Hollofil Allerban. Tak dobrane wkłady zapewniają skórze dziecka bezpieczeństwo, chroniąc przed bakteriami, grzybami oraz roztoczami. Ogromną zaletą produktów jest możliwość prania w warunkach domowych. Zastosowane włókna nie ulegają odkształceniom i zniszczeniom, dzięki czemu nawet wielokrotne pranie zgodnie z zaleceniami producenta nie wpływa niekorzystnie na jakość pościeli. Są one odporne na zgniatanie. Dodatkowym atutem jest pikowanie kołdry, co pozwala zabezpieczyć wypełnienie przed przemieszczaniem, zbijaniem i plątaniem.
W naszej ofercie znajdują się produkty polskich producentów, IGA HOME oraz POLDAUN. Decydując się na zakup całorocznego, antyalergicznego kompletu pościeli w naszym sklepie, istnieje możliwość wyboru wielkości kołdry. Dostępne są okrycia w wariantach 100*135 cm oraz nieco mniejsze, 90*120. W obu przypadkach, w zestawie znajdują się także poduszki o wymiarze 40*60 cm. Dzięki specjalnie przygotowanej formule włókien, oferowane w naszym sklepie produkty zapewniają dziecku maksymalny komfort.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło