Pościel bambusowa dla dzieci

Chcemy, aby nasze dziecko spało spokojnie, bezpieczne, w cieple. Jakie zatem cechy powinna mieć pościel, by sen malucha właśnie taki był? Przede wszystkim musi być wykonana z materiałów najlepszej jakości – tylko taka zapewni zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Tu nie ma miejsca na kompromis. Musi być antyalergiczna i nie może powodować podrażnień skóry spowodowanych szorstkością materiału i szkodliwymi dla skóry barwnikami. Tylko taka zapewni długi i spokojny sen, wpływający na zdrowie i prawidłowy rozwój najmłodszych oraz już nieco starszych dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Wysoka jakość ma również wpływ na utrzymanie ciepła. Materiały posiadające właściwości termoregulacyjne pozwalają skórze oddychać, zapobiegając równocześnie nadmiernej potliwości. To z kolei zmniejsza ryzyko przechłodzenia, gdy spocone dziecko odkryje się podczas snu. Wysoka jakość wypełnienia ma ponadto wpływ na zachowanie ciepła, bowiem dobre jakościowo wypełnienie nie zbija się ani podczas użytkowania, ani podczas prania i zawsze pozostaje równomiernie rozłożone na całej powierzchni kołdry.
W naszym sklepie posiadamy pościel tylko wysokiej jakości, czyli bezpieczną i ciepłą, a przy tym wywołującą uśmiech na twarzy. Śliczne kolory i radosne wzory pościeli sprzyjają poczuciu bezpieczeństwa dziecka i ułatwiają zasypianie. Wplecione w tkaninę włókna bambusowe zapobiegają gromadzeniu się alergenów, są naturalnie antybakteryjne, sprawiają, że pościel ładnie pachnie i jest milutka w dotyku.
Pościel bambusowa dla dzieci marki DETEXPOL, jaką polecamy w naszym sklepie, to bogactwo kolorów i wzorów. Komplet składa się z poszwy na kołdrę i poszewki na poduszkę w standardowych wymiarach. Pościel bambusowa dziecięca zapewnia bezpieczny i zdrowy sen, dlatego polecamy ją wszystkim, niezależnie od wieku i płci.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło