2w1

Ochraniacze 2w1 na materace dziecięce

Ochraniacze 2 w 1 na materace dziecięce marki DARYMEX to rewelacyjne połączenie tradycyjnego prześcieradła na gumkę z innowacyjną membraną zapobiegającą przedostawaniu się wilgoci do materaca. Gumka wszyta na całym obwodzie ochraniacza utrzymuje go na miejscu, zapobiegając jego zsuwaniu się. Wierzchnia warstwa ochraniacza wykonana jest z delikatnej tkaniny, która nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka, jest przyjemna w dotyku i miękka. Spodnia warstwa ochraniacza to oddychająca i przepuszczająca powietrze membrana, która świetnie chroni materac przed wilgocią, a jednocześnie reguluje temperaturę ciała, zabezpieczając je przed przegrzaniem.


Ochraniacze 2 w 1 na materace dziecięce marki DARYMEX chronią materac zarówno na jego górnej powierzchni, jak i po bokach. Ochraniacze na materac nie tylko zabezpieczają go przed wilgocią, ale również przed bakteriami, roztoczami, kurzem i brudem. Dzięki gumce ochraniacz łatwo można zdjąć, a wysoka temperatura prania pozwala zachować jego higienę.


Ochraniacze dostępne w naszym sklepie polecamy zarówno dla dzieci w okresie niemowlęcym oraz w czasie odzwyczajania od pieluch, jak i osobom dorosłym borykającym się z problemami nietrzymania moczu. Ochraniacze dostępne są w różnych rozmiarach oraz w bogatej kolorystyce.


DARYMEX to synonim jakości, dlatego wszystkie produkty tej marki są chętnie kupowane – służą bowiem przez długie lata. Pranie ochraniaczy na materac 2 w 1 zgodnie z zaleceniami producenta zapobiega jego rozciąganiu się i kurczeniu, a membrana, mimo wielokrotnego prania, nie traci swoich ochronnych właściwości. Dodatkowym atutem ochraniaczy jest to, że nie trzeba ich prasować, co znacznie ułatwia użytkowanie, a częsta zmiana ochraniacza nie stwarza problemów. Ochraniacze służą jako prześcieradła. Nie ma potrzeby stosowania na ich wierzch dodatkowego prześcieradła, co oznacza zdecydowanie mniej codziennego prania.

Ochraniacze 2w1 na materace dziecięce DARYMEX - VEGE HOME

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło