Mikrofibra

Kołdry z mikrofibry

Mikrofibra to jedna z częściej używanych do produkcji pościeli tkanin. Otrzymuje się ją z cieniutkich włókien poliestrowych. Mikrofibra – mimo że tworzy cienką tkaninę, jest wytrzymała i świetnie się sprawdza jako poszycie. Kołdry z mikrofibry marki IGA HOME i POLDAUN w swoich poszyciach nie mają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, dzięki czemu pozostają w pełni bezpieczne dla alergików, osób o wrażliwej skórze, a nawet dla małych dzieci.

Wypełnienie kołder z mikrofibry stanowią mieszanki specjalnie dobranych włókien, zapewniających niezwykłą sprężystość i odporność na odkształcenia. Wypełnienie jest lekkie, puszyste i, co bardzo ważne, hipoalergiczne. Zapewnia zatem świetną cyrkulację powietrza, oddycha i ogranicza pocenie. Dzięki temu sen pod kołdrą z mikrofibry jest głęboki i zdrowy. Kołdry z mikrofibry marki POLDAUN i IGA HOME można prać w wysokich temperaturach, co sprzyja nie tylko czyszczeniu widocznych zanieczyszczeń, ale przede wszystkim usuwaniu wszelkich drobnoustrojów.

Kołdry dostępne w naszym sklepie są produktami polskimi, produkowanymi przez godne zaufania firmy, kontrolowanymi na każdym etapie produkcji. Kupując kołdry marki IGA HOME i POLDAUN, możesz być pewny ich najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Kołdry z mikrofibry dostępne są w bardzo szerokim asortymencie, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, w wymiarach od 140*200 cm, aż do 200*220 cm oraz dziecięce w wymiarach 90*120 cm i 100*135 cm. U nas znajdziesz leciutkie kołdry letnie, modele całoroczne idealne na okres przejściowy i wreszcie zimowe, zarówno typu DUO, czyli dwie kołdry złączone ze sobą na stałe estetyczną lamówką, jak i kołdry z mikrofibry typu 4 pory roku – dwie kołdry letnia + całoroczna, złączone mocnymi napami, które można użytkować razem bądź osobno, w zależności od warunków pogodowych i od indywidualnych upodobań.

Kołdry z mikrofibry polskie IGA HOME, POLDAUN - VEGE HOME

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-12 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło