Dobre, bo polskie - pościel Iga Home

Opublikowano przez: VegeHome w: Sub Category 1 On: Comment: 0 Hit: 272

W VegeHome chcemy, aby wszystkie oferowane produkty były najwyższej jakości, to oczywiste. Jeśli przy tym możemy zaproponować polskie wyroby, tym lepiej - dlatego przedstawiamy Wam nasz top 3 od IGA Home - polskiego producenta pościeli.

Śnił mi się Freud. Co to znaczy?
Stanisław Jerzy Lec

Iga Home to doświadczony producent pościeli z centralnej części naszego kraju - na rynku są już obecni od 1990 roku. Podczas wyboru produktów do naszego sklepu istotne jest dla nas, aby pościel była tworzona zgodnie z zasadami ekologii (np. poprzez zastosowanie wypełnień HCS). Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy naszym klientom pościel zgodną z naszą filozofią. Iga Home spełnia te oczekiwania. Równocześnie tworzy tak różnorodne rodzaje kołder i poduszek na każdą porę roku, że każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu jak sama mówi o sobie - jest najlepsza w łóżku!

Aloes dla skóry

Człowiek wykorzystuje właściwości aloesu już od tysiącleci, nic dziwnego, że jego esencja trafiła do poduszek Iga Home. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? Aloes sprawia, że poduszki są bardzo dobrze zabezpieczone przed bakteriami, grzybami i pleśnią, w związku z czym z łatwością utrzymasz sypialnię w czystości. Aloes ponadto działa bardzo łagodząco na skórę, dzięki czemu tkanina nie tylko nie podrażnia, a wręcz wspiera jej regenerację. To tylko dopełnia fantastyczne poczucie odprężenia, jakie oferują poduszki aloesowe Iga Home. Trudno nam sobie wyobrazić coś przyjemniejszego w dotyku!

Poduszka aloesowa

Antyalergiczny bambus

O pościeli bambusowej na łamach naszego bloga pisaliśmy już wielokrotnie (w tym miejscu przeczytasz, dlaczego bambus jest ekologiczny). Warto jednak powtórzyć jeszcze raz, że włókna bambusowe w kołdrach i poduszkach to doskonałe rozwiązanie dla alergików, którym zależy na pozbyciu się roztoczy kurzu domowego z łóżka. Pościele bambusowe są paroprzepuszczalne, ale nie oznacza to, że łatwo gubią ciepło. W zależności od grubości kołdry bambus nadaje się na zimę, jak i na lato. Wraz z precyzją Iga Home otrzymujemy doskonałe kołdry i poduszki bambusowe, której właściwości nie sposób nie zauważyć.

Poduszka bambusowa

Pościel na stres

Sen to czas relaksu i regeneracji zarówno dla ciała, jak i umysłu. Obecne tempo życia jednak coraz mocniej chce nam ten sen odebrać, często także sprawia, że po prostu gorzej śpimy i słabiej wypoczywamy. Kładziemy się do łóżka spięci i zestresowani, przez co trudniej nam zasnąć. Iga Home znalazła sposób, jak pomóc wszystkim zapracowanym - jest nim pościel antystresowa. Do tkaniny pokrywającej kołdry i poduszki z kolekcji Harmony dodano włókno węglowe. Dzięki temu pościel ta doskonale rozładowuje napięcie nagromadzone w mięśniach przez cały dzień. Ładunki elektryczne, które gromadzą się w naszych ciałach, są szybciej rozprowadzane, co daje nam sygnał do szybszego zaśnięcia. Rewelacja!

kołdra antystresowa

Miękkość kołder i poduszek czy ekologiczne materiały to jedno. Dla nas równie ważne jest bezpieczeństwo każdego, kto użytkuje oferowaną przez nas pościel. Dlatego zwracamy uwagę na atesty, którymi dany producent się może pochwalić. W przypadku Iga Home mówimy o ważnym ateście Państwowego Zakładu Higieny – Świadectwo Jakości Zdrowotnej. Oznacza to, że wszystkie produkty IGA HOME są wolne od szkodliwych substancji i z powodzeniem mogą je użytkować najmłodsze dzieci. Innymi słowy, z pościelą Iga Home każdy może spać spokojnie.

Komentarze

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło