Ultralekkie

Kołdry ultralekkie

Dla tych, którzy nie potrafią zasnąć bez kołdry, a jednocześnie nie lubią nadmiernego ciepła podczas snu idealnym rozwiązaniem mogą okazać się kołdry ultralekkie o niskiej ciepłocie. Są to produkty jednowarstwowe, które wykonane zostały z włókien kanalikowych silikonowanych HCS. To właśnie struktura wnętrza produktu sprawia, że kołdra nie powoduje nadmiernego grzania. Cechą charakterystyczną włókien są wewnętrzne kanaliki, w których gromadzi się powietrze. Dzięki temu kołdra zapewnia odpowiednią termoizolację, poprawiając komfort snu. Włókna cechują się dużą sprężystością i elastycznością, co jest dużym atutem produktu, zwiększającym jego jakość i wytrzymałość. Tak skonstruowane wnętrze uniemożliwia odkształcanie, co jest szczególnie istotne nie tylko podczas użytkowania, ale również prania. Ultralekkie kołdry można bez problemu prać w warunkach domowych.


Wypełnienie pokryte zostało wyjątkowymi materiałami, jak mikrofibra, bawełna lub bambus, co sprawia, że poszycie jest delikatne i przyjemne w dotyku. Ogromną zaletą jest także jakość i estetyka wykończenia.


Ze względu na zastosowany rodzaj wypełnienia oraz wysokiej jakości poszycie, ultralekkie kołdry są doskonałym rozwiązaniem dla osób zmagających się z alergią. Są one odporne na wchłanianie zapachów, a także rozwój bakterii, grzybów oraz pleśni i roztoczy. Unikalny system włókien, pozwalający na odprowadzanie wilgoci i zapobieganie poceniu pozwalają zapewnić skórze odpowiednie i higieniczne warunki.
W naszej ofercie dostępne są produkty w kilku wariantach wielkości: kołdry ultralekkie o wymiarach 160*200 cm, 140*200 cm oraz 200*220 cm, dzięki czemu można bez problemów dopasować wymiar adekwatny do posiadanego łóżka.

Kołdry Ultralekkie IGA HOME, POLDAUN - VEGE HOME

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-12 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło