• -20,2%
Kołdra obciążeniowa 135x200 7kg Gravity Wrap Ninja Plush Almondine

Kołdra obciążeniowa 135x200 7kg Gravity Wrap Ninja Plush Almondine

Cena regularna 502,74 zł
401,19 zł Oszczędzasz 20%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 401,19 zł
Marka:
GRAVITY
Status:
niedostępny
Termin wysyłki:
4-7 dni
Koszt dostawy:
gratis
Darmowa dostawa:
od 299 zł
Czas na zwrot:
14 dni
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Kołdra obciążeniowa Gravity® Wrap Ninja Plush

Kołdra obciążeniowa pomaga przy problemach z zasypianiem, bezsennością, stresie, lęku, a także zaburzeniach rozwojowych, takich jak ADHD, zespół Downa, zespół Aspergera czy autyzm.

Obciążenie zapewnia przyjemne uczucie i poprawia nastrój. Nacisk kołdry jest równomiernie rozłożony na całym ciele. Możesz teraz spokojnie zasnąć lub usiąść cicho i relaksować się na kanapie. Kołdra obciążeniowa sprawia, że lęki i natrętne myśli znikają i uspokajają ciało, zapewniając spokojny sen w nocy.

Kołdra obciążeniowa poprzez lekki nacisk stymuluje wyspecjalizowane receptory znajdujące się w ścięgnach i mięśniach, które odpowiadają za dostarczanie prawidłowych informacji na temat położenia ciała i ogólnych jego elementów względem siebie. To niezbędna umiejętność potrzebna każdemu człowiekowi podczas wykonywania nawet najprostszych czynności. Kołdrę sensoryczną wykorzystywać można zarówno jako przykrycie podczas wieczornego snu, krótkich drzemek w ciągu dnia, jak i uzupełnienie ćwiczeń. Produkt działa na dziecięce ciało w sposób uspokajający i wyciszający, wpływa również na zwiększenie koncentracji.

Kołdra obciążeniowa Gravity® Wrap Ninja Plush wykonana jest z miękkiego pluszu oraz wypełnienia w postaci bezpiecznych mikrokuleczek szklanych.

Kołderka doskonale sprawdzi się w przypadku osób dotkniętych zespołem Aspergera, autyzmem lub zaburzeniami integracji sensorycznej. Kołdra obciążeniowa pomaga również osobom z ADHD czy dotkniętymi depresją. Unikatowa technologia opracowana w Stanach Zjednoczonych pozwala wyciszyć się, uzyskać świadomość swojego ciała oraz zrelaksować się na tyle głęboko, jak to tylko możliwe. Kołderki nie tylko pomagają w zaśnięciu, ale także sprawiają, że sen jest głębszy i użytkownik może zregenerować siły po całym dniu.


Jakie korzyści zapewnia kołdra obciążeniowa?

Badania dowiodły, że kołdra obciążeniowa może pomóc w zwalczaniu następujących chorób, zaburzeń i objawów:

 • Zaburzenia snu, bezsenność, problemy z zasypianiem
 • ADD i ADHD
 • Stres
 • Zespół Downa, Aspergera i zaburzenia ze spektrum autyzmu
 • Zespół niespokojnych nóg (RLS)
 • Menopauza
 • Lęk i ataki paniki
 • Napięcie wewnętrzne i fizyczne
 • Zaburzenia integracji sensorycznej
 • Choroba Alzheimera, Parkinsona lub demencja u osób starszych


Sen i odpoczynek mają kluczowe znaczenie w utrzymaniu organizmu w zdrowiu i wewnętrznej harmonii. Kiedy jednak procesy te zostają
zaburzone, nasze ciało przestaje funkcjonować poprawnie – stajemy się rozdrażnieni, apatyczni i coraz bardziej sfrustrowani.
Wieloletnie badania udowodniły, że kołdry obciążeniowe pomagają zmniejszyć poziom kortyzolu odpowiedzialnego za stres, stymulując jednocześnie serotoninę („hormon szczęścia) do wzmożonej produkcji.

Efekt?

Lepszy nastrój, poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa i w końcu efektywniejszy sen.


Jak używać kołdry obciążeniowej?

Zalecana waga kołdry powinna stanowić około 10% masy ciała użytkownika. Korzyści z użytkowania kołdry obciążeniowej odczuwalne są od samego początku, zarówno po krótkiej drzemce, jak i po całej nocy. Jeśli jednak będziesz odczuwać dyskomfort, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby przyzwyczaić się do ciężaru kołdry:

 • Dzień 1-3 - 15 minut dziennie
 • Dzień 4-10 - 1 godzina dziennie
 • Dzień 11-20 - 2 godziny dziennie
 • Dzień 21+ - cała noc


Jak prać kołdrę obciążeniową Gravity® Wrap Ninja Plush?

Kołdry obciążeniowe można prać ręcznie lub mechanicznie w temperaturze 30°C. Upewnij się tylko, czy producent pralki przewidział pranie ciężkich i dużych kołder.


Kiedy poczujesz efekty używania kołdry obciążeniowej?

Efekty używania kołdry obciążeniowej są zależne od indywidualnych cech każdego organizmu, dlatego różnice odczuwamy w różnym tempie. Bywa, że pierwsze pozytywne skutki są zauważalne już po kilku dniach, jednak czas ten może się wydłużyć do kilku tygodni.


Dokładamy wszelkich starań, aby zdjęcia w naszym sklepie w pełni oddawały rzeczywistą kolorystykę produktów. Ewentualne, nieznaczne różnice mogą wynikać z indywidualnych ustawień Twojego monitora.


Szczegóły produktu

GR/KO/WN/135200/7/ALMPLU/-/-/DE

Arkusz danych

Rozmiar
135x200cm
Specyfikacja tkaniny
100% poliester (miękki plusz/welwet)
Specyfikacja wypełnienia
obciążające mikrokulki szklane
Konstrukcja
poszewka trwale połączona z kołdrą
Waga
7kg
Ciepłota
średnia
Paleta barw
brązowy
Temperatura prania
30°C
Kraj produkcji
Polska
Kolekcja
GRWN-135-7kg-P
Tkanina
plusz
Wypełnienie
mikrokulki szklane

Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Inne produkty w kolekcji

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło