4 pory roku

Kołdry 4 pory roku (kołdry spinane)

Kołdry 4 pory roku to produkty dla osób, które cenią sobie komfort niezależnie od temperatury panującej za oknem. Jeśli latem jest Ci za ciepło pod całoroczną kołdrą, a w zimę pod nią marzniesz, kup model spinany 4 pory roku marki IGA HOME lub POLDAUN.

Kołdry spinane składają się z dwóch kołder o różnej grubości połączonych ze sobą mocnymi napami. Takie rozwiązanie pozwala na użytkowanie kołder w dowolnej konfiguracji – w zależności od pory roku: latem – wyjątkowo lekkiej i przewiewnej kołdry cienkiej, jesienią i wiosną grubszej, ciepłej i puszystej kołdry, zaś zimą obu kołder połączonych w jedną.

Obie kołdry wykonane są z poszycia wysokiej jakości: delikatnej, jedwabistej w dotyku mikrofibry lub 100%, miękkiej bawełny. Wypełniono je mieszanką włókien o niezwykłej sprężystości i wytrzymałości na zgniecenia. Właściwości te sprawiają że kołdry 4 pory roku można prać nawet w wysokich temperaturach bez zmiany ich struktury i wielkości. Wkład kołder nie zbija się w niewygodne, twarde kłębki, a poszycie się nie mechaci. Ogromnym atutem kołder POLDAUN i IGA HOME są ich właściwości antybakteryjne. Innowacyjne włókna zapobiegają gromadzeniu się w nich wilgoci, roztoczy i grzybów, dzięki czemu kołdry 4 pory roku są przyjazne dla alergików. W sprzedaży posiadamy również kołdry marki POLDAUN o właściwościach antystresowych. Zawierają one włókna węglowe o właściwościach jonizujących, które rozładowują ładunki elektrostatyczne, tym samym zmniejszając napięcie mięśniowe i przyczyniając się do relaksującego, zdrowego snu.
Cechą charakterystyczną wszystkich oferowanych przez nas kołder jest ich wysoka jakość i precyzja wykonania.

Kołdry 4 pory roku dostępne są w wymiarach 140*200 cm, 160*200 cm, 180*200 cm i 200*220 cm. Wypróbuj kołdry spinane 4 pory roku i zobacz, jak komfortowy może być sen.

Kołdry 4 pory roku | kołdry spinane POLDAUN, IGA HOME - VEGE HOME

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło