Zasłony

Zasłony zaciemniające

Zasłony w pomieszczeniach mieszkalnych to niezastąpiony dodatek spełniający zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Bez zasłon pomieszczenie wydaje się niepełne. Cienkie, delikatne jak mgiełka pięknie zdobią pomieszczenie, dodają mu lekkości, lecz ich wadą jest przezroczystość, co wyklucza zaciemnienie pomieszczenia.

Zupełnie inne są zasłony zaciemniające, które doskonale chronią mieszkanie przed nadmiarem promieni słonecznych, a ponadto zatrzymują ciepło, czyniąc pomieszczenia przytulnie mrocznymi, co szczególnie doceniają śpiochy. Zasłony zaciemniające dają poczucie prywatności. Chronią nas przed wzrokiem przechodniów, eliminują odblaski promieni słonecznych, gdy chcemy zrelaksować się przed telewizorem. Są przy tym eleganckie i stylowe.

W naszym sklepie posiadamy ogromny wybór zasłon zaciemniających marki Eurofirany. Szerokość oferowanych zasłon oscyluje wokół 135 cm, długość zaś mieści się w graniach 250-270cm, co daje możliwość wyboru zasłon zarówno do dość niskich, jak i wysokich pomieszczeń. Dostępne wymiary pozwalają na dowolne upięcie zasłon – z zachowaniem dystansu od podłogi, jak i, szczególnie modne w ostatnich latach, leniwie lejące i spoczywające na podłodze. W sprzedaży posiadamy zasłony zaciemniające gładkie i we wzory, w pełnej gamie kolorystycznej, z przelotkami lub z marszczonym, ukrytym tunelem na rurkę karnisza. Zasłony marki Eurofirany uszyte są z poliestru. Cechuje je wytrzymałość i łatwość utrzymania w czystości. Powieszone zaraz po praniu, wilgotne, nie wymagają prasowania.


Produkty marki Eurofirany charakteryzuje najwyższa jakość. Zawsze wykonywane są z niezawodnych materiałów, dokładnie i estetycznie wykończone. Służą w naszych domach przez lata, bez uszczerbku na ich wyglądzie i funkcjonalności. Raz kupione, bardzo długo będą zdobić mieszkanie.

Jest 362 produktów.

Pokazano 1-12 z 362 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło