Sypialnia na bogato, czyli nasze TOP luksusowe produkty

person Posted By: Vege Home list In: Category 1 On: comment Comment: 0 favorite Hit: 54

Sypialnia niczym z królewskich pałaców nie tylko pod względem wizualnym, ale również jakościowym? To możliwe! Tekstylia, które kojarzą się z luksusem, kuszące drogimi materiałami i tkaninami znajdziesz w ofercie Vege Home. Stwórz ekskluzywne wnętrze, w którym będziesz się "delektować" każdym detalem, dzięki czemu najchętniej będziesz spędzać czas właśnie tutaj. Jakie dodatki są przejawem luksusu przez wielkie "L"?

Pościele z wysokiej klasy materiałów

Wśród pościeli, które można zaliczyć do "wyższej półki" warto wskazać następujące propozycje.

- Pościel haftowaną - haft to wzór tradycyjny, ale i luksusowy, bo cieszy się dobrą sławą już od zamierzchłych czasów, kiedy to misternie haftowano na tekstyliach inicjały członków rodu. Żadna królewska sypialnia nie mogła się też obyć bez pięknych i miłych w dotyku szlacheckich tkanin z haftowanymi elementami. 

Wybór Vege Home: ekskluzywna pościel haftowana w bieli 

- Pościel z makosatyny - makosatyna to wysokiej klasy bawełna egipska, dlatego też będzie najtrafniejszą propozycją dla wszystkich, którzy chcą poczuć się dogłębnie zrelaksowani i chcą zapewnić sobie najwyższy poziom snu. 

Wybór Vege Home: bordowa pościel z makosatyny z intrygującym wzorem 

- Pościel z tencelu - dla zwolenników ekologii marzących o luksusowej sypialni przygotowaliśmy pościel z tencelu pozyskiwanego w 100% naturalnie z celulozy drzewnej. Włókna tencelu są gładkie, dzięki czemu i sam materiał jest delikatny w dotyku i przyjazny dla skóry, a zwłaszcza tej wyjątkowo wrażliwej. Oczywiście w kwestii wizualnej nie ustępuje swoim konkurentkom i również prezentuje zachwycające wzornictwo

Wybór Vege Home: ekskluzywna pościel z tencelu

Warto zerknąć również na propozycje marki Greno, która słynie z wysokiej jakości eleganckich pościeli nowoczesnych i przyjaznych środowisku. Ceny są znacznie bardziej przystępne niż w przypadku marki Eurofirany, ale ich design prezentuje się równie ekskluzywnie. Pościel wykonaną z satyny bawełnianej z subtelnym wzorem kwiatów i delikatnym połyskiem pokocha każdy esteta!

Prześcieradło uziemiające

Prześcieradło uziemiające stanowi połączenie z Ziemskim polem elektromagnetycznym w warunkach domowych, pozytywnie wpływając na zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. 

Prześcieradło wykonane jest ze srebrnych włókien, dzięki którym jest możliwy swobodny przepływ elektronów z ziemi do naszego ciała. Jeśli chcesz zasypiać spokojnie i budzić się pełen energii i witalności - warto przemyśleć zakup tego elementu wyposażenia łóżka. 

Wybór Vege Home: prześcieradło uziemiające  200x100x45

Zasłony

Zasłony w ciemnych kolorach (granat, bordo, ciemna zieleń, brąz) najbardziej kojarzą się z luksusowymi wnętrzami, dlatego często zdobione są nimi okna w aranżacjach glamour. 

Ten dodatek nie może też nazbyt się wyróżniać, a jedynie musnąć wystrój, dyskretnie podkreślając jego charakter. Ciekawymi, a także przywołującymi na myśl luksus są modele kończące się 1 cm nad podłogą "głaskające" ziemię" i dające efekt "kiss the floor". 

Wybór Vege Home: zasłona glossy czarna/srebrna

Narzuty

Subtelne, ale i wytworne narzuty na łóżko sprawiają, że aranżacja jest spójna i dopracowana w najmniejszym szczególe. Odpowiednio dobrane narzuty, potrafią stworzyć zupełnie inny, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, design opiewający w luksus.

Łóżko jest pierwszym elementem, na który zwracamy uwagę w sypialni, powinno więc prezentować się nienagannie i estetycznie, a zaścielone narzutą z wytłaczanym wzorem, czy haftem jest inspiracją zaczerpniętą wprost z królewskich komnat.

Wybór Vege Home: elegancka narzuta welwetowa

"Dziel" luksusową sypialnię z Vege Home!

Do swojej sypialni zaproś tekstylia z najwyższej półki, które znajdziesz w ofercie Vege Home - będąc ich posiadaczem,  poczujesz zapach luksusu, który rozpieści Twoje zmysły, gdy tylko zerkniesz na elegancką pościel, czy narzutę. A teraz wyobraź sobie, jakie będą Twoje odczucia, gdy się będziesz mógł w nich zatopić….

Po odrobinę luksusu zapraszamy do Vege Home - wybierz ten dodatek, który najbardziej odda charakter Twojego wnętrza! 

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień