Oryginalny i praktyczny pomysł na prezent świąteczny — jedna rzecz, a obdarowanym może być każdy!

person Autor: Vege Home list W: SYPIALNIA Opublikowane: comment Komentarze: 0 favorite Polubienia: 43

Czy istnieje przedmiot, który mógłby stanowić funkcjonalny, nieszablonowy i uniwersalny prezent świąteczny dla każdego? Coś, co sprawi radość, upiększy przestrzeń i umili codzienne chwile mamie, tacie, dziecku, przyjaciółce lub innej ukochanej osobie? Tak! Otul najbliższych czułością i podaruj im praktyczny prezent na święta do domu — piękną, komfortową pościel najwyższej jakości

Niezawodne pomysły na prezent świąteczny 

Każdy podarunek to osobiste wyrażenie troski i chęci sprawienia przyjemności bliskiej osobie. Pomysły na prezent świąteczny powinny nawiązywać zarówno do indywidualnych preferencji osoby, którą zamierzamy obdarować, jak i jej potrzeb. Pomimo zażyłości, oszacowanie potrzeb bliskich często okazuje się problematyczne. Nowy komplet pościeli stanowi tutaj istny złoty środek — zawsze potrzebny i trafiony prezent świąteczny! 

Różnorodność rodzajów i wzorów pościeli, pozwoli Ci maksymalnie dopasować prezent świąteczny do gustu i oczekiwań osoby, którą chcesz obdarować. Przykładowo — jeśli wiesz, że Twój bliski należy do grupy zmarzluchów, możesz wybrać dla niego pościel z miękkiej i ciepłej flaneli bawełnianej lub kupić mu dodatkowy koc, w którego objęciach będzie mógł podziwiać z fotela zimowy krajobraz.

Pamiętaj, że ofiarowując bliskiej osobie komplet pościeli, obdarzysz ją czymś więcej niż funkcjonalnymi i dekoracyjnymi przedmiotami. Pokażesz, jak ważny jest dla Ciebie komfort najbliższych, ich codzienne potrzeby i być może nieraz odmienny od Twojego — gust (pamiętaj o tym szczególnie, wybierając pościel, jako prezent świąteczny dla dziecka).

Praktyczny i czuły prezent na święta — do domu, od serca

Idealny prezent świąteczny powinien mieć w sobie aspekt użytkowy. O ile prezent na święta do domu w postaci zestawu filiżanek, może skończyć na półce jako łapacz kurzu, a mniej lub bardziej personalizowany kubek dołączyć do kolekcji, ustawianej na i tak już przeciążonej, kuchennej szafce, o tyle pościel przyda się każdemu. Jest to element wyposażenia, którego praktycznie nigdy nie ma w nadmiarze.

Oprócz niepodważalnych aspektów praktycznych, pościel ma również charakter dekoracyjny. Potrafi odmienić wystrój sypialni i nadać jej wnętrzom upragnionego stylu i klasy. Wiesz, że Twoja najbliższa znajoma jest miłośniczką estetyki boho, ale dotychczas nie znalazła okazji do wprowadzenia zmian? Pościel w stylu boho jako prezent świąteczny dla przyjaciółki będzie tutaj strzałem w dziesiątkę. A może mama wspomina czasy, gdy piękna, ale sztywna od krochmalu biała pościel zdobiła jej sypialnię? Czy to nie brzmi jak inspiracja, którą warto wykorzystać przy wyborze prezentu świątecznego?

Z życzeniami wszystkiego, co najlepsze. Trafiony prezent świąteczny dla mamy i taty

Na pytanie o wymarzony prezent świąteczny, chyba każdy rodzic odpowie, że niczego tak nie pragnie, jak szczęścia dzieci i czasu spędzanego z nimi. Między innymi to dlatego prezenty świąteczne dla rodziców należą do najbardziej wymagających inwencji, a tym samym — najtrudniejszych. A przecież dzieci (niezależnie od wieku!) również pragną dla rodziców tego, co najlepsze i chcą ofiarować im coś szczególnego.

Jeśli Twoja mama z przyjemnością wraca wspomnieniami do czasów, gdy w sypialnianej modzie obowiązywały śnieżnobiałe pościele, możesz ofiarować jej właśnie taki komplet. Zachowując ten sam elegancki wydźwięk, nowa biała pościel zamiast twardości dawnych, krochmalonych tkanin, zaskoczy ją przyjemną miękkością. Dostępna w różnych kolorach pościel zdobiona haftami, również stanowi świetną propozycję prezentu świątecznego dla mamy, łączącego wygodę nowoczesności z sentymentalną podróżą do ponadczasowego stylu.

Aspekt dekoracyjny nie musi jednak stanowić głównej wytycznej w wyborze prezentu świątecznego dla rodziców. Jeśli Twoi rodzice potrzebują ciepłej pościeli, zapewniającej komfort snu i błogie uczucie suchości, możesz wybrać dla nich pościel bawełnianą frotte. Innym wyznacznikiem doboru pościeli dla rodziców może być też jej rozmiar. Do najbardziej popularnych wymiarów należą 160x200 cm oraz pościel 200x220 cm.

Pościel jako romantyczny prezent świąteczny dla dziewczyny lub chłopaka

Zamiast tysiącem słów i wyznań — każda będąca obiektem westchnień osoba może zostać obdarowana odczuwalną każdego wieczoru czułością. Jeśli jako młody mężczyzna szukasz odpowiedniego podarunku dla ukochanej (lub jesteś mamą młodzieńca, który szuka pomocy w wyborze prezentu świątecznego dla dziewczyny), postaw na pościel! Możesz wybrać np. jeden z romantycznych modeli, zdobionych uroczym motywem serc. Inną opcję stanowi np. pościel w kwiaty lub modne motywy świąteczne.

Oczywiście, pościel jako prezent świąteczny dla chłopaka również będzie dobrym pomysłem! Jeśli Twój ukochany nie należy do romantyków, możesz wybrać inny niż serca motyw zdobniczy. Chcesz powiedzieć mu, że każdej nocy chciałabyś oglądać z nim gwieździste niebo albo przemierzyć cały świat? Wybierz pościel, która wyrazi to bez słów! Gwiezdne konstelacje lub mapa świata na pościeli dla chłopaka może stanowić subtelny, ale wciąż czytelny wyraz bliskości.

Wybierając pościel jako prezent na święta do domu, ofiarowujesz najbliższym codzienne, czułe „dobranoc” - i to bez słów. Co więcej, dokonując wyboru spośród bogatej oferty sklepu Vege Home, możesz mieć pewność najlepszej jakości pościeli — idealnej propozycji na prezent świąteczny dla każdego.

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień