Dla dzieci

Kołdry dla dzieci

Każdy potrzebuje wyjątkowej pościeli, by się dobrze wyspać, ale to dzieci wymagają pościeli najlepszej z najlepszych – dla zdrowego snu swojego i Twojego.

Pościel dziecięca jest produktem najczęściej i najbaczniej kontrolowanym spośród wszystkich produktów pościelowych, gdyż to dzieci są najwrażliwszymi odbiorcami. Ich delikatna skóra, skłonności do podrażnień i częste alergie nie pozwalają na kompromisy. Pościel dziecięca musi być najlepsza.

W naszym sklepie oferujemy najwyższej jakości kołdry dla dzieci marki IGA HOME i POLDAUN, o różnym składzie – m.in. komplety bambusowe, komplety z bawełny, komplety z mikrofibry. Dla najmłodszych proponujemy bardzo delikatne komplety VelveLove, stworzone z myślą o komforcie noworodków. Komplet składa się z kołderki i podusi idealnie pasujących do dziecięcego wózka lub na pierwsze dni w domu. Dla nieco starszych dzieci w sprzedaży mamy komplety składające się z kołderki o wymiarach 90*120 cm i 100*135 cm oraz z płaskiej podusi.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można rewelacyjne, oddychające kołdry bawełniane, doskonale utrzymujące ciepło. Można je prać w temperaturze 90° Celsjusza, dzięki czemu można mieć pewność, że maluszek śpi w higienicznych warunkach. Posiadamy też kołdry z milutkiej w dotyku, mięciutkiej mikrofibry, a dla dzieci z problemami alergicznymi proponujemy kołdry dziecięce antyalergiczne z domieszką włókien z bambusa, mających naturalne działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze marki IGA HOME oraz komplety antyalergiczne Hollofil Allerban marki POLDAUN, których aktywnym składnikiem jest środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy Allerban, działający nawet po wielokrotnym praniu w wysokiej temperaturze. Kołdry antyalergiczne są szczególnie polecane dzieciom zagrożonym lub chorującym na choroby układu oddechowego, jak np. astma oskrzelowa i chorobami alergicznymi skóry.

Kołdry dla dzieci | kołdry dziecięce POLDAUN, IGA HOME - VEGE HOME

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło