Komplety ściereczek

Komplety ściereczek kuchennych

Ściereczki kuchenne, to jeden z podstawowych elementów, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, jednak przed zakupem, warto dokładnie zastanowić się które wybrać. Należy przede wszystkim zwracać uwagę na jakość, w tym także na rodzaj materiału, z którego wykonano produkt oraz gramaturę. Od cech tych zależy nie tylko wytrzymałość, ale również np. skuteczność wchłaniania.


W zestawach znajdują się dwie ściereczki kuchenne, o rozmiarach 50*70 cm oraz ręcznik kuchenny 30*50 cm. Dzięki wysokiej gramaturze (ściereczki 200 g/m2, ręcznik 360 g/m2) zestaw może być prany w temperaturze nawet 60 stopni, co zapobiega rozwojowi bakterii oraz roztoczy. Wysoka temperatura sprawia, że zarówno ręcznik, jak i ściereczki, pozostaną czyste i higieniczne. Zestawy ściereczek kuchennych od firmy Zwoltex wykonane są ze 100% bawełny.


Klienci decydując o wyborze kompletów ścierek kuchennych zwracają ogromną uwagę również na estetykę produktu, zarówno pod względem wykończenia i wyglądu, ale też dopasowania do wnętrza. Dlatego w naszej ofercie dostępne są różnorodne zestawy kolorystyczne. Rozbudowany asortyment sprawia, że każdy, bez względu na styl wykończenia pomieszczenia znajdzie produkt idealny do swoich potrzeb. Mimo prania, kolory pozostają trwałe, a właściwości materiału, a tym samym funkcjonalność produktu, nie ulegają pogorszeniu.


Zestawy ściereczek kuchennych znajdują się w unikalnych i estetycznie wykończonych pudełkach, dzięki czemu doskonale sprawdzą się także jako praktyczny prezent.

Przepraszamy za niedogodności.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wyszukaj

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło