Ręczniki

Ręczniki dla dzieci

Jeśli zastanawiasz się nad doskonałym prezentem dla dziecka, pomyśl o prezencie nie tylko ładnym, ale i praktycznym, który użytkowany na co dzień będzie powodował uśmiech za każdym razem, gdy dziecko go użyje. Takim praktycznym prezentem może być wysokiej jakości piękny ręcznik z bajecznymi wzorami, wśród których z łatwością znajdziesz ten jedyny. Niezależnie od tego, czy obdarowanym ma być mały chłopiec, czy też dziewczynka, wśród oferowanych przez nas ręczników dziecięcych z pewnością znajdziesz idealny. Psi Patrol, Strażak Sam, Pidżamersi? A może Kraina Lodu, Masza i Niedźwiedź, My Little Pony? Jaką bajkę najbardziej lubi dziecko, które chcesz obdarować? A może już wyrosło z popularnych animacji i woli bardziej młodzieżowe wzory, na przykład konie czy inne zwierzęta?


Ręczniki dziecięce polskiej marki z wieloletnią tradycją – DETEXPOL, charakteryzują się wysoką jakością materiałów, precyzją wykończenia oraz oryginalnym wzornictwem. Dostępne w rozmiarze 70 x 140 cm idealnie sprawdzają się zarówno w codziennym użytkowaniu w łazience, jak i w czasie letnich wakacji nad wodą oraz cyklicznych zajęć basenowych w ciągu roku. Tkane z grubej bawełny, są mięsiste i chłonne. Zapewniają ciepło zaraz po wyjściu z wody, szybko schną na słońcu. Ręczniki dla dzieci marki DETEXPOL posiadają certyfikat OEKO-Tex Standard 100, który mówi o bezpieczeństwie użytkowania przez dzieci. Ręczniki barwione są jednostronnie barwnikami wysokiej jakości, które nie spierają się w trakcie prania, a ponadto nie farbują. Ręczniki dla dzieci – tak, jak wszystkie ręczniki marki DETEXPOL, łatwo utrzymać w czystości. Można je prać bez obaw o ich wygląd i funkcjonalność.


Ręczniki dla dzieci marki DETEXPOL to wysoka jakość i wyjątkowy wygląd, który sprawi radość każdemu dziecku, niezależnie od jego wieku.

Przepraszamy za niedogodności.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wyszukaj

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło