Puch

Kołdry naturalne puchowe

Puch to naturalny materiał stosowany od lat w ekskluzywnych wyrobach pościelowych jako wypełnienie. Charakteryzuje się niezwykłą miękkością i niezwykłymi właściwościami cieplnymi. Jest przy tym lekki, sprężysty, wytrzymały i, co ważne, przyjazny środowisku naturalnemu.


Kołdry naturalne puchowe marki POLDAUN wypełniane są puchem pochodzącym od polskich gęsi hodowanych w ekologicznie czystych regionach kraju. Dokładnie selekcjonowany, stanowi idealne wypełnienie, w tym również rewelacyjnych kołder puchowych POLDAUN. Naturalny puch zapewnia idealną mikrowentylację, nie pozwalając na nadmierne pocenie się. Skóra oddycha, a organizm odpoczywa w trakcie snu.


Kołdry puchowe wbrew pozorom łatwo utrzymać w perfekcyjnym stanie. Puch ma naturalną zdolność powrotu do pierwotnej puszystości. Kołdrę co rano wystarczy strzepnąć, rozbijając kłębki puchu na poszczególne piórka, zapewniając tym samym dopływ powietrza do każdej części wypełnienia.


Idealnym uzupełnieniem wypełnienia puchowego jest naturalna powłoczka, którą w produktach marki POLDAUN stanowi np. czysta BIO bawełna, mieszanka bawełny i poliestru lub idealna dla alergików tkanina Evolon, charakteryzująca się bardzo ścisłym splotem niezwykle cienkich włókien, nieprzepuszczających do wnętrza kołdry roztoczy i pyłów. Jest to materiał szczególnie polecany osobom z uczuleniem i chorobami o podłożu alergicznym.
W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór kołder puchowych na każdą porę roku. Grube, wyjątkowo ciepłe kołdry na zimę i cienkie, przewiewne kołdry letnie charakteryzują się niezmienną puszystością i lekkością. Niezależnie od temperatury zewnętrznej zapewniają pełen komfort cieplny, ułatwiając zasypianie i nocny odpoczynek. Zarówno letnie, jak i zimowe kołdry dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych, począwszy od wąskich, jednoosobowych kołder, skończywszy na kołdrach o wymiarach 200 cm x 220 cm.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło