Dla dorosłych

Ręczniki plażowe dla dorosłych

Już teraz warto pomyśleć o lecie. Nowy kostium, letnie sandałki, plażowa torba. Teraz jest doskonały czas na uzupełnienie braków w swojej szafie i przygotowanie się do letniego sezonu. Naszą dotychczas już bardzo bogatą ofertę ręczników wzbogaciliśmy o wyjątkowe ręczniki plażowe. Jak zawsze wybieraliśmy najlepsze spośród najlepszych. W efekcie mamy do zaoferowania doskonałej jakości, prestiżowe, po prostu piękne ręczniki plażowe dla dorosłych marki Eurofirany. Firma Eurofirany od lat słynie z tekstyliów o najwyższej jakości. Dobór najlepszych materiałów i barwników skutkuje produktami o wieloletniej trwałości. Ogromnym atutem ręczników plażowych marki Eurofirany jest ich precyzyjne wykończenie. Dokładność szwów sprawia, że ręczniki te się nie strzępią, a z frędzelków nie wychodzą nitki. Wysokiej jakości tkanina odporna na odbarwienia i zmechacenia pozwala cieszyć się niezmiennym pięknem ręcznika. Odpowiednio pielęgnowany ręcznik spełnia swoją funkcję przez wiele sezonów. Prany w temperaturach zaleconych przez producenta nie zmienia swojej wysokiej chłonności, nie deformuje się, nie spiera się, a kolory nie blakną.


Ręczniki oferowane w tej kategorii to zarówno tradycyjne ręczniki prostokątne, jak i nowe na rynku ręczniki okrągłe. Jedne i drugie wykonane są z poliestru, a to oznacza, że są lekkie, szybko schną, a w torbie plażowej zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu na plażę można zabrać więcej niezbędnych rzeczy. Ręczniki plażowe dla dorosłych marki Eurofirany dostępne są w rozmiarze 80 x 160 cm oraz o średnicy 150 cm.


Ręczniki plażowe dla dorosłych marki Eurofirany polecamy szczególnie osobom, które od ręcznika oczekują czegoś więcej niż tylko chłonności. Ręczniki Eurofirany to plażowy odpoczynek na innym niż dotychczas poziomie.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło