Relaksujące

Poduszki relaksacyjne

Zadaniem snu jest zapewnienie organizmowi czasu na regenerację i uzupełnienie sił, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Jednak aby odpoczywać w pełni, należy zadbać o to, aby organizm miał zapewnione jak najlepsze warunki do odpoczynku.


Wygodny i zdrowy sen zależy od licznych czynników, wśród których wymienić można odpowiedni materac, pościel, która zapewni ciepło, a jednocześnie nie będzie powodowała pocenia. Dodatkowo wiele uwagi należy zwrócić na wybór idealnej poduszki.


W ofercie naszego sklepu znajdują się poduszki relaksacyjne, o unikalnym składzie. Produkty powstały na skutek wielu badań, w efekcie których opracowano odpowiednie połączenie materiałów, gwarantujące wygodę i komfort wypoczynku. Dzięki odpowiednio dobranym włóknom oraz mikrowłóknom, poduszki relaksacyjne maksymalizują zdolności regeneracyjne organizmu, co ma ogromny wpływ nie tylko na funkcjonowanie organizmu, ale także poprawia zdolności koncentracji, uwagi, a także pamięć.


Poduszki relaksujące marki Iga Home oraz Poldaun dostępne są w kilku rozmiarach - 40*40 cm, 50*60 cm, 50*70 cm, 50*80 cm, a także 70*80 cm. Każda z poduszek wypełniona została wkładem z kuleczek silikonowanych, które charakteryzują się wysoką sprężystością, dzięki czemu są bardzo odporne na odkształcanie. Pokrycie z mikrofibry jest miękkie i delikatne, co wpływa korzystnie na wygodę śpiącego. Dostępne modele poduszek relaksacyjnych zostały poddane pikowaniu, na skutek czego zwiększono wygodę użytkowania. Takie rozwiązanie jest rozwiązaniem praktycznym, ponieważ podnosi komfort użytkowania.


Materiały, z których wykonane zostały poduszki to tkaniny oddychające, które zapewniają doskonałą termoregulację. Poduszki są doskonałym rozwiązaniem także dla alergików.

Poduszki relaksacyjne | poduszki relaksujące POLDAUN, IGA HOME - VEGE HOME

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło